Hirera- kvalifikuoto personalo agentūra. Jeigu Jūs ieškote darbo, pirmiausia siūlome peržvelgti šiuo metu mūsų siūlomus darbo pasiūlymus hirera.eu/darbai.Jei vis dėl to, neradote tinkamo pasiūlymo pateikite mums savo CV, kuriame matytųsi Jūsų ankstesnės darbovietės, įgyta patirtis, įgytas išsilavinimas. Jeigu turite pridėkite ir kvalifikacijos pažymėjimo kopiją, tai bus didelis privalumas ieškant geriausio pasiūlymo Jums. Kuo plačiau apibūdinsite kokios darbo vietos ieškote, tuo lengviau ir greičiau galėsime Jums padėti.

Gavę Jūsų užklausą ir įvertinę Jūsų  keliamus reikalavimus, kontaktuosime su savo partneriais kurie galėtų pasiūlyti darbo pasiūlymą būtent Jums. Gavę pasiūlymą iš darbdavio susisieksime su Jumis, ir suteiksime visą informaciją su visomis detalėmis ir Jums rūpimais klausimais.

Pateikite

Savo CV

  Paspausdami „Siųsti“, Jūs patvirtinate, jog pateikti asmens duomenys yra teisingi ir sutinkate, kad „Hirera“ ir darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis darbo užsienyje tikslu „Hirera“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „Hirera“ duomenų bazėje vienerius metus. Daugiau informacijos: https://hirera.eu/privatumo-politika/

  //hirera.eu/wp-content/uploads/2017/09/thumbnail.png

  Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir susitarsime dėl konsultacijos darbo klausimais.

  Naujienlaiškis

  Įrašykite savo elektroninio pašto adresą ir visuomet gaukite naujausius darbo pasiūlymus!

  LithuanianEnglish